Sevinc

About Me

be yourself!

My Guestbook Show All

ekinegeJul 11, 2019

Merhaba Sevinç'cim, şimdiden hoşgeldin. Aman yolunuza kuşlar ve rüzgar çıkmasın. Artık nasıl bir yere yapıldıysa. Ben de iyiyim işte. Yeni pc aldım bir kaç gündür onu toparlamakla meşguldüm. Oyundu programlardı derken şimdi gelebildim. Artık daha rahat gürültüsüz baş ağrısı olmadan tasarımlar yapabilmeyi umut ediyorum. Tatlı yorumun için de çok çok teşekkür ederim. Şimdiden iyi yolculuklar güle güle gel, mutlu tatiller.. Kucak dolsu sevgiler..

ekinegeJul 01, 2019

Merhaba Sevinç'cim, nasılsın? Umarım her şey yolundadır ve sağlığın çok daha iyidir. Kendine çok iyi bak. Kocaman öpücükler.. Kucak dolusu sevgiler..

PralinesimsMay 13, 2019

Thank you sooooo much! ♥ Danke sehr

Sign My Guestbook

Add Smilie

Ad-blocker plugin detected

We have detected that you are using an Ad-blocker plugin. This means our main source of income to cover bandwidth costs is blocked when you are using our free service. We would ask that you whitelist us and allow ads to show.

Anyone using an Ad-blocker plugin will be forced to wait 180 seconds instead of 10 on the "please wait" page.


VIP Membership

For as little as $4.00 per month you can become a VIP member. This lets you use our service free of all ads and unlocks access to our popular Download Basket and Quick Download features.

Become a VIP member now
Proceed to download

Log in to TSRSign in with Facebook

Not a Member yet?

Click here to Register now

Download blocked

Please turn off your ad-blocker to download.
If ads are a problem you can become a VIP member and enjoy an ad-free site.Getting this message with no ad-blocker active?
Go here for help.
Please wait - loading...